INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petr Michnev vs. Enzo Wallart - onderlinge wedstrijden
06.04.15 | Kwalif. | Petr Michnev | Enzo Wallart | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Tunisia F13 | Hard |
Petr Michnev form & Enzo Wallart form
Petr Michnev - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Enzo Wallart - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jack Loge | 4-6, 6-5, - Enzo Wallart - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Andres Martin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-69, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 6-1, Marko Stakusic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Kaetan Mehta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Cozbinov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | - Enzo Wallart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |