WEDSTRIJD
14.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Petr Nouza | Jiri Barnat | 6-4, 6-3 | M25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petr Nouza vs. Jiri Barnat - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Petr Nouza | Jiri Barnat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Prague | Clay |
Petr Nouza form & Jiri Barnat form
Petr Nouza - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jiri Barnat - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |