WEDSTRIJD
18.07.19 | 2e ronde | Petr Nouza | Marek Semjan | 6-4, 7-66 | M15 Piestany | Clay |
STATISTIEKEN
Petr Nouza | Marek Semjan | |
1e Service % | 45/69 (65%) | 57/77 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/45 (78%) | 38/57 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/77 (38%) | 22/69 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/146 (52%) | 70/146 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marek Semjan | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Petr Nouza | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marek Semjan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petr Nouza | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-1 | Marek Semjan | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Marek Semjan | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 4-3 | |
4-4 | Marek Semjan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petr Nouza | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marek Semjan | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40 | ||
Petr Nouza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-1 | Marek Semjan | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 2-1 | |
Petr Nouza | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Marek Semjan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Petr Nouza | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
Petr Nouza | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Marek Semjan | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Petr Nouza | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petr Nouza vs. Marek Semjan - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Petr Nouza | Marek Semjan | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Piestany | Clay |
04.10.18 | 2e ronde | Marek Semjan | Petr Nouza | 7-64, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | Germany F14 | I. hard |
21.11.16 | Kwalif. | Petr Nouza | Marek Semjan | 1-6, 7-68, 7-64 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Petr Nouza form & Marek Semjan form
Petr Nouza - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Marek Semjan - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Janos Fekete | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Morris | 7-65, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 1-3, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-3, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Michal Selecky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Martins Podzus | 0-1, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Zdenek Derkas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Lenny Hampel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roger Rogowski | 2-6, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Gabor Borsos | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Martins Rocens | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 1-4, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
13.03.19 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |