WEDSTRIJD
22.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Petr Nouza | Robin Stanek | 5-7, 6-2, 6-4 | Prague Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Petr Nouza | Robin Stanek | |
1e Service % | 48/82 (59%) | 48/79 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/48 (71%) | 37/48 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/34 (71%) | 17/31 (55%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/79 (32%) | 24/82 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/161 (52%) | 78/161 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 7 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petr Nouza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petr Nouza | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Robin Stanek | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Petr Nouza | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petr Nouza | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petr Nouza | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Nouza | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Petr Nouza | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petr Nouza | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petr Nouza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Petr Nouza | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petr Nouza | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Petr Nouza | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petr Nouza vs. Robin Stanek - onderlinge wedstrijden
22.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Petr Nouza | Robin Stanek | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay |
17.05.18 | 2e ronde | Robin Stanek | Petr Nouza | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Czech Republic | Clay |
29.11.16 | 1e ronde | Robin Stanek | Petr Nouza | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Petr Nouza form & Robin Stanek form
Petr Nouza - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Robin Stanek - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.09.21 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
04.09.21 Halve finale | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.21 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.09.21 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
10.06.21 1e ronde | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.20 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail |