WEDSTRIJD
13.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Petr Nouza | Tim Heger | 4-6, 6-2, 10-7 | M25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
Petr Nouza vs. Tim Heger - onderlinge wedstrijden
13.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Petr Nouza | Tim Heger | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Prague | Clay |
Petr Nouza form & Tim Heger form
Petr Nouza - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Tim Heger - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
17.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - niet aangetreden | wedstrijd detail |