Petr Nouza/Vaclav Safranek vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 18.09.2019

Petr Nouza/Vaclav Safranek vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 18.09.2019 - Sibiu Challenger - confrontatie

WEDSTRIJD

18.09.191e rondePetr Nouza/Vaclav Safranek Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 5-7, 6-4, 11-9 Romania Sibiu Challenger Clay

STATISTIEKEN

Petr Nouza/Vaclav SafranekVit Kopriva/Jaroslav Pospisil
1e Service %48/73 (66%)54/73 (74%)
Punten gewonnen met 1e Service29/48 (60%)34/54 (63%)
Punten gewonnen met 2e Service12/25 (48%)5/19 (26%)
Benutte Breakpoints5/14 (36%)5/12 (42%)
Punten gewonnen met ontvangen34/73 (47%)32/73 (44%)
Totaal aantal gewonnen punten75/146 (51%)71/146 (49%)
Dubbele fouten44
Aces61

STATISTIEKEN

11-9

Petr Nouza
Czech Republic
09.09.98, 21 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Czech Republic
15.06.97, 23 Jaar







Vit Kopriva
Vaclav Safranek
Czech Republic
20.05.94, 26 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Czech Republic
09.02.81, 39 Jaar
176 cm
65 kg

met de rechte hand
Jaroslav Pospisil
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Petr Nouza/Vaclav Safranek vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil - onderlinge wedstrijden

18.09.191e rondePetr Nouza/Vaclav SafranekVit Kopriva/Jaroslav Pospisil5-7, 6-4, 11-9 wedstrijd detailRomania Sibiu Challenger Clay

Petr Nouza/Vaclav Safranek - laatste wedstrijden

Romania Sibiu Challenger - Clay
20.09.19
Halve finale
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov6-2, 6-72, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
19.09.19
Kwartfinale
vs. Pedro Sousa/Mark Vervoort6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
18.09.19
1e ronde
vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil5-7, 6-4, 11-9 overwinningwedstrijd detail

Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil - laatste wedstrijden

Czech Republic M15 Prague - I. hard
04.11.19
1e ronde
vs. Jiri Barnat/Dominik Recek6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
04.11.19
Kwartfinale
vs. Martin Krumich/Daniel Siniakov5-7, 6-3, 13-11 overwinningwedstrijd detail
04.11.19
Finale
vs. Marek Gengel/Michael Vrbensky6-2, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
04.11.19
Halve finale
vs. Jan Satral/Robin Stanek3-6, 6-4, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Opava - Carpet
28.10.19
Halve finale
vs. Petr Michnev/David Poljak3-6, 7-5, 10-7 overwinningwedstrijd detail
28.10.19
1e ronde
vs. Domagoj Biljesko/Francesco Vilardo6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
28.10.19
Finale
vs. Niels Lootsma/Petr Nouza3-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
28.10.19
Kwartfinale
vs. Anatoliy Petrenko/Vadym Ursu6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Olomouc - Carpet
14.10.19
1e ronde
vs. Jiri Barnat/Dominik Recek6-2, 6-76, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25+H Ricany - Clay
23.09.19
1e ronde
vs. Jiri Barnat/Dominik Recek2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania Sibiu Challenger - Clay
18.09.19
1e ronde
vs. Petr Nouza/Vaclav Safranek7-5, 4-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Hungary M25 Gyor - Clay
26.08.19
1e ronde
vs. Mark Keki/Mate Voros4-6, 6-1, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Austria M25 Vogau - Clay
05.08.19
Halve finale
vs. Lenny Hampel/Fajing Sun6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
05.08.19
1e ronde
vs. Sebastian Kurzmann/Joerg Poglitsch6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
05.08.19
Kwartfinale
vs. Marat Deviatiarov/Florian Lakat6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
05.08.19
Finale
vs. Jonas Forejtek/Jan Mertl4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Liberec Challenger - Clay
01.08.19
Kwartfinale
vs. Tomislav Draganja/Scott Puodziunas4-6, 6-4, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
31.07.19
1e ronde
vs. Dragos Dima/Gian Marco Moroni Dragos Dima/Gian Marco Moroni - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
24.06.19
Kwartfinale
vs. Egor Matvievici/Oleg Prihodko6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
Halve finale
vs. Michal Dembek/Timo Stodder Michal Dembek/Timo Stodder - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
24.06.19
Finale
vs. Aziz Dougaz/Manuel Guinard6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
1e ronde
vs. Petr Nouza/Ondrej Styler4-6, 7-61, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Prague - Clay
13.05.19
Finale
vs. Filip Duda/Marek Gengel1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
13.05.19
Kwartfinale
vs. Patrik Hartmeier/Keivon Tabrizi6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Halve finale
vs. Evan Furness/Michael Vrbensky6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde
vs. Thomas Fancutt/Calum Puttergill6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
22.04.19
1e ronde
vs. Albert Alcaraz Ivorra/Dennis Uspensky6-4, 7-61 overwinningwedstrijd detail
22.04.19
Kwartfinale
vs. Filip Cristian Jianu/Pol Toledo Bague6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
22.04.19
Halve finale
vs. Arnaud Bovy/Gauthier Onclin3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
15.04.19
Finale
vs. Alexander Igoshin/Bernardo Saraiva7-68, 4-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
<