INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Philip Sekulic vs. Calum Puttergill - onderlinge wedstrijden
13.10.22 | 2e ronde | Philip Sekulic | Calum Puttergill | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Cairns | Hard |
24.07.20 | 1e ronde | Philip Sekulic | Calum Puttergill | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Philip Sekulic form & Calum Puttergill form
Philip Sekulic - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Liam Draxl | 7-67, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Yusuke Takahashi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 2-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Shintaro Imai | 7-69, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Duckworth | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-4, - Philip Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Garin | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Calum Puttergill - laatste wedstrijden
Burnie 2 - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Andre Ilagan | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Harper | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Hiroki Moriya | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuki Nishiwaki | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ajeet Rai | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernard Tomic | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Uribe Quintero | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palmas del - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaito Uesugi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Anthony Shumsky | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariel Bouskila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |