WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | William Ma | Philipp Dittmer | 6-2, 6-1 | M15 Kramsach | Clay |
STATISTIEKEN
William Ma | Philipp Dittmer | |
1e Service % | 26/38 (68%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/26 (88%) | 18/33 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/56 (52%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
William Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Philipp Dittmer | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
William Ma | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Philipp Dittmer | |
William Ma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Philipp Dittmer | |
0-0 | ||
William Ma | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Philipp Dittmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
William Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Philipp Dittmer | |
0-0 | ||
William Ma | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Philipp Dittmer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
William Ma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Philipp Dittmer | |
0-0, 0-15 | ||
William Ma | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Australia
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.03.91, 33 Jaar
11.03.91, 33 Jaar
William Ma vs. Philipp Dittmer - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | William Ma | Philipp Dittmer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Kramsach | Clay |
William Ma form & Philipp Dittmer form
William Ma - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Federico Salomone | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hoareau | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Blazej Sopolinski | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. David Quayle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Filipe Paredes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdun Shevkedov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Jovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Joel Link | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Peter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Lozano | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benito Sanchez Martinez | 3-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Ryan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 6-713, 5-7 | wedstrijd detail |
Philipp Dittmer - laatste wedstrijden
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F43 - Hard | ||||
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
02.10.18 Kwalif. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Austria F6 - Clay | ||||
04.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Austria F2 - Clay | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F2 - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F1 - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail |