WEDSTRIJD
21.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Philipp Klimov | Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | M25 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Russia
11.03.99, 25 Jaar
11.03.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
28.12.98, 25 Jaar
28.12.98, 25 Jaar
Philipp Klimov vs. Alexey Aleshchev - onderlinge wedstrijden
21.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Philipp Klimov | Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Kazan | I. hard |
Philipp Klimov form & Alexey Aleshchev form
Philipp Klimov - laatste wedstrijden
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.19 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 Kwalif. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 Kwalif. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 Kwalif. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.18 1e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Alexey Aleshchev - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - scratch | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail |