WEDSTRIJD
17.09.19 | Kwalif. | Pietro Orlando Fellin | Filippo Giovannini | 6-2, 6-2 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Pietro Orlando Fellin | Filippo Giovannini | |
1e Service % | 38/53 (72%) | 26/58 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/38 (61%) | 10/26 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 13/32 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/58 (60%) | 22/53 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Filippo Giovannini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pietro Orlando Fellin | 2-1 | |
0-0 | ||
Pietro Orlando Fellin | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Filippo Giovannini | |
0-0 | ||
Pietro Orlando Fellin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Filippo Giovannini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Orlando Fellin | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Filippo Giovannini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pietro Orlando Fellin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Filippo Giovannini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pietro Orlando Fellin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
5-1 | Filippo Giovannini | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pietro Orlando Fellin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Italy
02.08.01, 22 Jaar
02.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Pietro Orlando Fellin vs. Filippo Giovannini - onderlinge wedstrijden
17.09.19 | Kwalif. | Pietro Orlando Fellin | Filippo Giovannini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Pietro Orlando Fellin form & Filippo Giovannini form
Pietro Orlando Fellin - laatste wedstrijden
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Barbarino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Bader Alabdullah | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Ali Habib | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Jasel Beltre | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alex Jones | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Evan Sharygin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Maxime Dubouch | 7-67, 3-0, Maxime Dubouch - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
25.08.23 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sander Jans | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Henry Lieberman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Martin Benes | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 7-63, 3-0, Serafin Zund - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Filippo Giovannini - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 7-64, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 7-67, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Matthysen | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-1, Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Pietro Marino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-1, 7-69 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Venturini | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Benaim | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Salomone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josef Vagner | 7-64, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Ender | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |