WEDSTRIJD
01.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Piotr Grynkowski | Daniil Tsebrenko | 6-1, 7-5 | M15 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
12.06.92, 31 Jaar
14410 $
12.06.92, 31 Jaar
14410 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
24.05.99, 24 Jaar
24.05.99, 24 Jaar
Piotr Grynkowski vs. Daniil Tsebrenko - onderlinge wedstrijden
01.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Piotr Grynkowski | Daniil Tsebrenko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Wroclaw | Clay |
Piotr Grynkowski form & Daniil Tsebrenko form
Piotr Grynkowski - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Facek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Szymkowiak | 6-2, 2-0, Kacper Szymkowiak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.22 1e ronde | vs. Preston Brown | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 3-6, 0-2, - Piotr Grynkowski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Christian Sigsgaard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. David Chelidze | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 6-3, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Balazi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |
Daniil Tsebrenko - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |