WEDSTRIJD
14.11.19 | 2e ronde | Vadym Ursu | Piotr Grynkowski | 6-2, 6-1 | M15 Milovice | I. hard |
STATISTIEKEN
Vadym Ursu | Piotr Grynkowski | |
1e Service % | 29/48 (60%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/42 (55%) | 13/48 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Piotr Grynkowski | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vadym Ursu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Piotr Grynkowski | |
0-0, 15-0 | ||
Vadym Ursu | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Piotr Grynkowski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vadym Ursu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Piotr Grynkowski | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Vadym Ursu | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Piotr Grynkowski | |
Vadym Ursu | 3-0 | |
0-0, 40-0 | ||
4-0 | Piotr Grynkowski | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
5-1 | Piotr Grynkowski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15 | ||
6-1 | Piotr Grynkowski | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
12.06.92, 31 Jaar
14410 $
12.06.92, 31 Jaar
14410 $
Vadym Ursu vs. Piotr Grynkowski - onderlinge wedstrijden
14.11.19 | 2e ronde | Vadym Ursu | Piotr Grynkowski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Milovice | I. hard |
14.10.16 | 2e ronde | Vadym Ursu | Piotr Grynkowski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Turkey F41 | Hard |
Vadym Ursu form & Piotr Grynkowski form
Vadym Ursu - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Piotr Grynkowski - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Facek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Petr Nouza | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Szymkowiak | 6-2, 2-0, Kacper Szymkowiak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.22 1e ronde | vs. Preston Brown | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 3-6, 0-2, - Piotr Grynkowski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. David Chelidze | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Christian Sigsgaard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 6-3, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Balazi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |