WEDSTRIJD
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Piotr Matuszewski | Peter Samosi | 6-0, 6-0 | M25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
30.11.98, 25 Jaar
30.11.98, 25 Jaar
Piotr Matuszewski vs. Peter Samosi - onderlinge wedstrijden
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Piotr Matuszewski | Peter Samosi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Jablonec | Clay |
Piotr Matuszewski form & Peter Samosi form
Piotr Matuszewski - laatste wedstrijden
Calgary Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - scratch | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail |
Peter Samosi - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Matuszewski | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Florenta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Csongor Hejjas | 7-65, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Velik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Palecek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Opatija - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Karlo Ban | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-712, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Zdzuj | 6-73, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuichiro Inui | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Becuzzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail |