WEDSTRIJD
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Ran Amar | Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Izrael
05.05.99, 24 Jaar
05.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
06.09.01, 22 Jaar
06.09.01, 22 Jaar
Ran Amar vs. Rotem Sobol - onderlinge wedstrijden
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Ran Amar | Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Ran Amar form & Rotem Sobol form
Ran Amar - laatste wedstrijden
M25 Netanya - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.12.19 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - scratch | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |
Rotem Sobol - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. James Ibrahim | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Chiu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rikhardt Bierman | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Ben Jones | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Asatiani | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Tal Goldengoren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 Kwalif. | vs. Ori Maior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Itay Shpindler | Itay Shpindler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Israel F10 - Hard | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F8 - Hard | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ross Watson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F6 - Hard | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Luria | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Israel F4 - Hard | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |