WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Rayane Oumaouche | Federico Juan Aguilar | 6-0, 6-0 | M25 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
France
22.06.97, 26 Jaar
22.06.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
21.10.96, 27 Jaar
21.10.96, 27 Jaar
Rayane Oumaouche vs. Federico Juan Aguilar - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Rayane Oumaouche | Federico Juan Aguilar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Lima | Clay |
Rayane Oumaouche form & Federico Juan Aguilar form
Rayane Oumaouche - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Oliveira | 3-6, 6-4, 1-4, - Rayane Oumaouche - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Louis Wessels | 7-66, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Mateus Alves | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Raphael Vaksmann | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dorian Tremblay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Simone Guercio | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Russo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Alexandre Ruscica | 6-2, 3-0, Alexandre Ruscica - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Espen Lagarde | 7-67, 6-73, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yassine Smiej | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Federico Juan Aguilar - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mkasym Panchenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |