INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Remy Bertola vs. Luca Castagnola - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | Kwalif. | Remy Bertola | Luca Castagnola | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Remy Bertola form & Luca Castagnola form
Remy Bertola - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail |
Luca Castagnola - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jack Loge | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Potenza | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Thomas Deschamps | 6-70, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Mousa Alkotop | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Albert Saar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joris Moret | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Carbonell | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Ulises Blanch | 6-75, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Mariano Tammaro | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 7-64, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Vadym Ursu | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Artur Kukasian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Tommy Czaplinski | 5-2, Tommy Czaplinski - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 1-6, 0-2, - Luca Castagnola - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Hazem Naow | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Justin Engel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |