WEDSTRIJD
02.09.19 | Kwalif. | Renta Tokuda | Yuquan Jin | 6-1, 6-3 | Jinan Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Renta Tokuda | Yuquan Jin | |
1e Service % | 31/42 (74%) | 33/46 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/11 (91%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/46 (52%) | 8/42 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
12.12.00, 23 Jaar
12.12.00, 23 Jaar
Renta Tokuda vs. Yuquan Jin - onderlinge wedstrijden
02.09.19 | Kwalif. | Renta Tokuda | Yuquan Jin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Jinan Challenger | Hard |
Renta Tokuda form & Yuquan Jin form
Renta Tokuda - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ray Ho | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
06.08.23 Finale | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
08.04.23 Halve finale | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Kwartfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Yuquan Jin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Curzio Manucci | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Stolarik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Malyarchuk | Illya Malyarchuk - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Sehovic | Tarik Sehovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moser | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Krylov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Harrison Adams | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Mikovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harrison Adams | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Novak (2003) | 6-4, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 6-1, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Bojkovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Rakic | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |