Richard Berankis vs. Marko Miladinovic 22.06.2020

Richard Berankis vs. Marko Miladinovic 22.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

22.06.201e rondeRichard Berankis Marko Miladinovic 6-0, 6-1 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Marko Miladinovic Marko Miladinovic podáva
0-0, 15-15, 30-30
Richard Berankis Richard Berankis podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 40-15
2-0Marko Miladinovic Marko Miladinovic podáva
0-0
Richard Berankis Richard Berankis podáva3-0
0-0, 0-15, 15-30, 40-30
4-0Marko Miladinovic Marko Miladinovic podáva
0-0
Richard Berankis Richard Berankis podáva5-0
0-0, 0-30, 30-30, 40-40
6-0
2
0-0Marko Miladinovic Marko Miladinovic podáva
0-0, 15-15, 30-15
Richard Berankis Richard Berankis podáva1-0
0-0, 30-0
2-0Marko Miladinovic Marko Miladinovic podáva
0-0, 0-30, 15-40
Richard Berankis Richard Berankis podáva2-1
0-0, 30-0
3-1Marko Miladinovic Marko Miladinovic podáva
0-0
Richard Berankis Richard Berankis podáva4-1
5-1Marko Miladinovic Marko Miladinovic podáva
6-1

Richard Berankis
Lithuania
21.06.90, 30 Jaar
173 cm
69 kg

met de rechte hand
72
739
3115878 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
07.12.00, 19 Jaar




466
69
27473 $
Marko Miladinovic
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Richard Berankis vs. Marko Miladinovic - onderlinge wedstrijden

22.06.201e rondeRichard BerankisMarko Miladinovic6-0, 6-1 wedstrijd detail All Lower Clay

Richard Berankis - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
15.07.20
1e ronde
vs. Hamid Reza Nadaf6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
14.07.20
1e ronde
vs. Darko Jandric6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
13.07.20
1e ronde
vs. Daniil Savelev6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Mirza Basic6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Matej Sabanov6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Marko Miladinovic6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Viktor Troicki6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Luka Pavlovic6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Mexico Monterrey Challenger - Hard
05.03.20
3e ronde
vs. Ernesto Escobedo6-75, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
03.03.20
2e ronde
vs. Shintaro Mochizuki7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
UAE Dubai - Hard
25.02.20
1e ronde
vs. Nikoloz Basilashvili7-5, 6-72, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
India Pune - Hard
08.02.20
Halve finale
vs. Jiri Vesely7-68, 6-73, 6-77 nederlaagwedstrijd detail
07.02.20
Kwartfinale
vs. Yuichi Sugita4-6, 7-64, 6-2 overwinningwedstrijd detail
05.02.20
2e ronde
vs. Cedrik-Marcel Stebe7-62, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
22.01.20
2e ronde
vs. Sam Querrey6-72, 6-4, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde
vs. Roberto Carballes Baena6-4, 6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Qatar Doha - Hard
07.01.20
1e ronde
vs. Cem Ilkel2-6, 6-4, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
France Paris - I. hard
29.10.19
1e ronde
vs. Kyle Edmund4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.10.19
Kwalif.
vs. Damir Dzumhur6-3, 3-6, 7-64 overwinningwedstrijd detail
26.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. John Millman6-2, 7-61 overwinningwedstrijd detail
Switzerland Basel - I. hard
24.10.19
2e ronde
vs. Stefanos Tsitsipas7-64, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.19
1e ronde
vs. Pablo Andujar6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
20.10.19
Kwalif.
vs. Gregoire Barrere Gregoire Barrere - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
19.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Hugo Nys3-6, 6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Russia Moscow - I. hard
15.10.19
1e ronde
vs. Roberto Carballes Baena2-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
China Beijing - Hard
28.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Damir Dzumhur3-6, 7-65, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
China Chengdu - Hard
25.09.19
1e ronde
vs. Denis Shapovalov4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia St. Petersburg - I. hard
19.09.19
2e ronde
vs. Andrey Rublev4-6, 7-65, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.09.19
1e ronde
vs. Dudi Sela6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
USA New York - Hard
29.08.19
2e ronde
vs. Pablo Carreno-Busta4-6, 7-63, 2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail

Marko Miladinovic - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
31.07.20
1e ronde
vs. Dimitar Kuzmanov2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
29.07.20
1e ronde
vs. Boris Butulija6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
27.07.20
1e ronde
vs. Vladan Tadic7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Matej Sabanov2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Mirza Basic2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Richard Berankis0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Alexandar Lazarov0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Emil Ruusuvuori5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Pavle Daljev6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Croatia M15 Porec - Clay
11.03.20
1e ronde
vs. Holger Vitus Nodskov Rune4-6, 6-1, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M25 Antalya - Clay
26.02.20
1e ronde
vs. Dimitar Kuzmanov6-1, 5-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
21.02.20
Kwartfinale
vs. Maxime Hamou5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.02.20
2e ronde
vs. Luca Prevosto6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
19.02.20
1e ronde
vs. Leyton Rivera6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
22.12.19
Finale
vs. Mircea-Alexandru Jecan3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
21.12.19
Halve finale
vs. Gustav Hansson Gustav Hansson - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
20.12.19
Kwartfinale
vs. Manuel Guinard6-1, Manuel Guinard - scratchoverwinningwedstrijd detail
19.12.19
2e ronde
vs. Glenn Smits6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.12.19
1e ronde
vs. Luca Castagnola6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.12.19
1e ronde
vs. Luka Pavlovic6-1, 1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
05.11.19
1e ronde
vs. Simone Roncalli1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
02.11.19
Halve finale
vs. Ronald Slobodchikov4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.11.19
Kwartfinale
vs. Davide Galoppini6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
31.10.19
2e ronde
vs. Nemanja Malesevic6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
30.10.19
1e ronde
vs. Kristof Minarik6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Serbia M15 Zlatibor - Clay
21.09.19
Halve finale
vs. Peter Nagy6-3, 0-6, 2-4, - Marko Miladinovic - scratchnederlaagwedstrijd detail
20.09.19
Kwartfinale
vs. Karlo Kranic5-7, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.09.19
2e ronde
vs. Matyas Fuele7-68, 6-0 overwinningwedstrijd detail
18.09.19
1e ronde
vs. Shendrit Deari6-1, 7-64 overwinningwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - Clay
12.09.19
3e ronde
vs. Dmitry Popko6-75, 6-3, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<