WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
Ricardas Berankis | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-0 | ||
Ricardas Berankis | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ricardas Berankis | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Ricardas Berankis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Matej Sabanov | |
0-0 | ||
Ricardas Berankis | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Ricardas Berankis | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-0 | ||
Ricardas Berankis | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Matej Sabanov | |
Ricardas Berankis | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40 | ||
Ricardas Berankis | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ricardas Berankis | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardas Berankis vs. Matej Sabanov - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Ricardas Berankis form & Matej Sabanov form
Ricardas Berankis - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Matej Sabanov - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |