WEDSTRIJD
23.10.19 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Pablo Andujar | 6-1, 6-1 | Basel | I. hard |
STATISTIEKEN
Ricardas Berankis | Pablo Andujar | |
1e Service % | 29/52 (56%) | 27/46 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/46 (57%) | 18/52 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ricardas Berankis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ricardas Berankis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Pablo Andujar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ricardas Berankis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ricardas Berankis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ricardas Berankis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Pablo Andujar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ricardas Berankis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardas Berankis vs. Pablo Andujar - onderlinge wedstrijden
23.10.19 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Pablo Andujar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Basel | I. hard |
Ricardas Berankis form & Pablo Andujar form
Ricardas Berankis - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Pablo Andujar - laatste wedstrijden
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Borna Gojo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuno Borges | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 0-1, - Pablo Andujar - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Friberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 3-3, - Pablo Andujar - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
17.07.22 Finale | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.22 Halve finale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.22 Kwartfinale | vs. Lukas Klein | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.22 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 0-6, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |