WEDSTRIJD
25.09.19 | 1e ronde | Ricardo Ojeda Lara | Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-0 | M15 Melilla | Clay |
STATISTIEKEN
Ricardo Ojeda Lara | Alex Marti Pujolras | |
1e Service % | 36/45 (80%) | 29/45 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/9 (78%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alex Marti Pujolras | |
0-0, 15-15 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Alex Marti Pujolras | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alex Marti Pujolras | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
4-2 | Alex Marti Pujolras | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alex Marti Pujolras | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alex Marti Pujolras | |
0-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Alex Marti Pujolras | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardo Ojeda Lara vs. Alex Marti Pujolras - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 1e ronde | Ricardo Ojeda Lara | Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Melilla | Clay |
Ricardo Ojeda Lara form & Alex Marti Pujolras form
Ricardo Ojeda Lara - laatste wedstrijden
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
01.12.19 Halve finale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Alex Marti Pujolras - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Franco Ribero | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-64, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 6-75, 1-4, - Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-71, - Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Robayna Cabrera | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |