WEDSTRIJD
21.08.19 | 1e ronde | Ricardo Ojeda Lara | Arthur Reymond | 6-1, 6-2 | M25 Santander | Clay |
STATISTIEKEN
Ricardo Ojeda Lara | Arthur Reymond | |
1e Service % | 37/46 (80%) | 23/42 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 7/23 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/9 (44%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/42 (74%) | 18/46 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arthur Reymond | |
0-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 3-0 | |
3-1 | Arthur Reymond | |
Ricardo Ojeda Lara | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Arthur Reymond | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 4-0 | |
0-0, 30-0 | ||
5-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardo Ojeda Lara vs. Arthur Reymond - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 1e ronde | Ricardo Ojeda Lara | Arthur Reymond | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Santander | Clay |
Ricardo Ojeda Lara form & Arthur Reymond form
Ricardo Ojeda Lara - laatste wedstrijden
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
01.12.19 Halve finale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Arthur Reymond - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |