WEDSTRIJD
07.08.19 | 1e ronde | Ricardo Ojeda Lara | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 7-63 | M25+H Pozoblanco | Hard |
STATISTIEKEN
Ricardo Ojeda Lara | Jose Fco. Vidal Azorin | |
1e Service % | 47/62 (76%) | 34/54 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/47 (70%) | 23/34 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/54 (41%) | 18/62 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
4-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 0-1 | |
1-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
Ricardo Ojeda Lara | 2-1 | |
0-0, 0-30 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 3-4 | |
4-4 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 5-6 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardo Ojeda Lara vs. Jose Fco. Vidal Azorin - onderlinge wedstrijden
07.08.19 | 1e ronde | Ricardo Ojeda Lara | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | M25+H Pozoblanco | Hard |
01.04.13 | 1e ronde van de kwal. | Ricardo Ojeda Lara | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | Spain F9 | Carpet |
Ricardo Ojeda Lara form & Jose Fco. Vidal Azorin form
Ricardo Ojeda Lara - laatste wedstrijden
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
01.12.19 Halve finale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Jose Fco. Vidal Azorin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre 1 - Clay | ||||
03.01.23 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.09.22 Halve finale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |