WEDSTRIJD
17.05.16 | 1e ronde | Ricardo Villacorta-Alonso | Diogo Marques | 6-4, 6-1 | Portugal F6 | Hard |
STATISTIEKEN
Ricardo Villacorta-Alonso | Diogo Marques | |
1e Service % | 33/48 (69%) | 50/71 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 27/50 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/71 (51%) | 13/48 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
08.08.99, 24 Jaar
08.08.99, 24 Jaar
Ricardo Villacorta-Alonso vs. Diogo Marques - onderlinge wedstrijden
17.05.16 | 1e ronde | Ricardo Villacorta-Alonso | Diogo Marques | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Portugal F6 | Hard |
Ricardo Villacorta-Alonso form & Diogo Marques form
Ricardo Villacorta-Alonso - laatste wedstrijden
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Leo Deflandre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Kubiak | 6-77, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxi Carrascosa Diaz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 1-3, - Ricardo Villacorta-Alonso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Ruscica | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Daniel Marincas | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rin Kojima | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Patricio Alvarado | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ausias Martin Melo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Batista | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Viciana Marti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Leather | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Coelho | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Harry Thursfield | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Teixeira | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Alex Cairo | 3-6, 6-1, 15-13 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Maia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |
Diogo Marques - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mason Dace | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Francisco Rocha | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 7-64, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Buldorini | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Deleu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |