INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dimitriy Voronin vs. Riccardo Balzerani - onderlinge wedstrijden
14.02.19 | 2e ronde | Riccardo Balzerani | Dimitriy Voronin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Dimitriy Voronin form & Riccardo Balzerani form
Dimitriy Voronin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Mikolaj Lorens | 6-75, - Dimitriy Voronin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Faisal Qamar | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-1, 2-0, Rigele Te - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Marco Miceli | 6-76, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Philip Bachmaier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Nemanja Malesevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Timur Kiuamov | 6-72, 3-3, - Dimitriy Voronin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Joshua Luck | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Lenny Hampel | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |
Riccardo Balzerani - laatste wedstrijden
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Filippo Romano | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
16.06.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-76, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Rita | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 6-1, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
28.05.23 Finale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.05.23 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-1, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.23 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Mirko Martinez | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Davide Galoppini | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |