WEDSTRIJD
22.10.18 | Kwalif. | Riccardo Di Nocera | Vladyslav Gorodynskyi | 7-5, 6-1 | Egypt F24 | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
11.05.00, 23 Jaar
11.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
12.08.97, 26 Jaar
12.08.97, 26 Jaar
Riccardo Di Nocera vs. Vladyslav Gorodynskyi - onderlinge wedstrijden
22.10.18 | Kwalif. | Riccardo Di Nocera | Vladyslav Gorodynskyi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Egypt F24 | Hard |
Riccardo Di Nocera form & Vladyslav Gorodynskyi form
Riccardo Di Nocera - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elesey Avtamonov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Giulio Colacioppo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Fitzgerald | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Filoramo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Warren Wood | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.21 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pranash Babu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Arjun Mehrotra | 6-74, 6-3, 14-12 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuyuan Li | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bernardi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 5-7, 7-63, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 L'Aquila - Clay | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Di Nicola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Augusto Virgili | 7-5, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
08.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Vladyslav Gorodynskyi - laatste wedstrijden
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - scratch | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.05.19 Kwalif. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |