WEDSTRIJD
06.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Riccardo Maiga | Gustavs Lukstins | 7-5, 6-2 | Estonia F4 | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
15.12.98, 25 Jaar
15.12.98, 25 Jaar
Riccardo Maiga vs. Gustavs Lukstins - onderlinge wedstrijden
06.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Riccardo Maiga | Gustavs Lukstins | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Estonia F4 | I. hard |
Riccardo Maiga form & Gustavs Lukstins form
Riccardo Maiga - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 1-3, - Riccardo Maiga - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 0-6, 0-2, - Riccardo Maiga - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Jakub Paul | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 7-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Julien Cagnina | 6-3, 4-0, Julien Cagnina - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Omar El-Moslemany | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Omar Elkadi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Frederico Gil | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Takuto Niki | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Alessandro Bega | 4-6, 0-4, - Riccardo Maiga - scratch | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Daniel Dudockin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Gustavs Lukstins - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.06.20 1e ronde | vs. Marcis Garuts | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Slavic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Latvia F1 - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolfs Mednis | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F3 - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Denis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
21.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Estonia F4 - I. hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Filin | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F18 - Hard | ||||
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.16 Kwalif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Mirobyan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Israel F17 - Hard | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F2 - Clay | ||||
09.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf De Weerdt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F1 - Clay | ||||
02.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
24.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F1 - Carpet | ||||
17.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Tessaro | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |