WEDSTRIJD
11.09.18 | 1e ronde | Rimpei Kawakami | Aaron Schmid | 6-4, 3-6, 6-3 | Egypt F18 | Clay |
STATISTIEKEN
Rimpei Kawakami | Aaron Schmid | |
1e Service % | 60/82 (73%) | 57/92 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/60 (58%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 19/35 (54%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/92 (43%) | 36/82 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/174 (49%) | 88/174 (51%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rimpei Kawakami | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-2 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rimpei Kawakami | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rimpei Kawakami | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Rimpei Kawakami | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rimpei Kawakami | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rimpei Kawakami | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rimpei Kawakami | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Rimpei Kawakami | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rimpei Kawakami | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rimpei Kawakami | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rimpei Kawakami vs. Aaron Schmid - onderlinge wedstrijden
11.09.18 | 1e ronde | Rimpei Kawakami | Aaron Schmid | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Egypt F18 | Clay |
Rimpei Kawakami form & Aaron Schmid form
Rimpei Kawakami - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
01.11.22 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Aaron Schmid - laatste wedstrijden
M15 Junin - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 0-4, - Aaron Schmid - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Joao Hinsching | 6-3, 2-1, Joao Hinsching - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Rishi Reddy | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Aryan Goveas | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Green | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Curitiba - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Joao Hinsching | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Segura | 5-7, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vero - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |