WEDSTRIJD
23.10.17 | 1e ronde van de kwal. | Rio Noguchi | Fariduni Hamid | 6-4, 6-0 | Malaysia F2 | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tajikistan
16.07.93, 30 Jaar
16.07.93, 30 Jaar
Rio Noguchi vs. Fariduni Hamid - onderlinge wedstrijden
23.10.17 | 1e ronde van de kwal. | Rio Noguchi | Fariduni Hamid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Malaysia F2 | Hard |
Rio Noguchi form & Fariduni Hamid form
Rio Noguchi - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Fariduni Hamid - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Van Beem | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kayra Kargin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amar Avdovic | 2-6, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail | |
Pakistan F3 - Clay | ||||
16.12.18 Kwalif. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ahmad Asjad Qureshi | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pakistan F2 - Hard | ||||
08.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Wozniak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
02.12.18 Kwalif. | vs. Amal Sultanbekov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Abdul Ahmed | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sultan Narbekov | 2-6, 0-3, - Fariduni Hamid - scratch | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Pavel Tsoy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kistanov | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
China F14 - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Anirudh Chandrasekar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Yi Wei Zhang | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaonan Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mohan Kiran Arunachala | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
China F13 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Li-Wie Tan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fayzullokhon Mavlyudov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
China F6 - Hard | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Qun Gao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
China F5 - Hard | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
China F4 - Hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zheng Baoluo | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yerassyl Murat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Guskov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Zubkou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |