WEDSTRIJD
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Robert Rumler | Frane Nincevic | 6-3, 6-4 | M25+H Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
01.12.93, 30 Jaar
25368 $
01.12.93, 30 Jaar
25368 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
17.06.99, 24 Jaar
17960 $
17.06.99, 24 Jaar
17960 $
Robert Rumler vs. Frane Nincevic - onderlinge wedstrijden
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Robert Rumler | Frane Nincevic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25+H Ricany | Clay |
Robert Rumler form & Frane Nincevic form
Robert Rumler - laatste wedstrijden
M25 Maribor - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Maks Meh | 1-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josef Vagner | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Nick Chappell | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Matuszewski | 5-3, Michal Matuszewski - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Piotr Galus | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Stanek | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 7-63, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Pavluv | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Deni Zmak | Deni Zmak - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Pelyhe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Cintl | 7-5, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Kapshuk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Marko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.15 Kwalif. | vs. Jan Kuncik | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Frane Nincevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Domen Gostincar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 4-6, - Frane Nincevic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Daniel Orlita | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Radomlje - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 2-6, 7-61, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.22 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 0-3, - Frane Nincevic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Simon Freund | 6-77, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Simon Carr | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Fran Kuna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Michael Agwi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Gomes | 6-3, 6-78, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radomir Tomic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |