WEDSTRIJD
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Robert Strombachs | Andrew Watson | 3-6, 7-5, 10-7 | M25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Robert Strombachs | Andrew Watson | |
1e Service % | 51/77 (66%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/51 (71%) | 30/38 (79%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 14/23 (61%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/61 (28%) | 28/77 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/138 (48%) | 72/138 (52%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 6 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrew Watson | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Robert Strombachs | 0-1 | |
0-0, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Andrew Watson | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Robert Strombachs | 1-2 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Andrew Watson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Robert Strombachs | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Andrew Watson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Robert Strombachs | 2-5 | |
0-0, 40-0 | ||
Robert Strombachs | 3-5 | |
3-6 |
2 | ||
0-0 | Andrew Watson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Andrew Watson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Robert Strombachs | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Andrew Watson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Robert Strombachs | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Andrew Watson | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Robert Strombachs | 2-4 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Andrew Watson | |
0-0 | ||
3-5 | Andrew Watson | |
0-0, 0-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-5 | Andrew Watson | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 6-5 | |
7-5 |
3 | ||
0-0 | Andrew Watson | |
0-0, 3-3, 4-3, 6-5, 6-6, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Robert Strombachs vs. Andrew Watson - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Robert Strombachs | Andrew Watson | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Glasgow | I. hard |
Robert Strombachs form & Andrew Watson form
Robert Strombachs - laatste wedstrijden
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - scratch | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Andrew Watson - laatste wedstrijden
M25 Norman - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Zane Khan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Houston - Hard | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Jonathan Gray | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Liam Draxl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Grey Hamilton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dublin - Carpet | ||||
03.08.19 Halve finale | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.19 Halve finale | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Joe Tyler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Joe Tyler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
05.07.19 Kwartfinale | vs. Frederico Gil | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Luis Faria | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Pavel Shumeiko | 4-1, Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
17.06.19 Kwalif. | vs. Viktor Galovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 Kwalif. | vs. Brydan Klein | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Jose Olivares | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Jordi Arconada | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vero - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Paul Oosterbaan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Bastian Malla | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 1e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |