WEDSTRIJD
17.09.19 | 1e ronde | Robert Strombachs | Patrik Hartmeier | 6-2, 6-2 | M15 Pajulahti | I. hard |
STATISTIEKEN
Robert Strombachs | Patrik Hartmeier | |
1e Service % | 39/63 (62%) | 26/51 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/39 (79%) | 14/26 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/24 (46%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/51 (53%) | 21/63 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/114 (61%) | 45/114 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Robert Strombachs | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robert Strombachs | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Robert Strombachs | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robert Strombachs | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robert Strombachs | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Patrik Hartmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
04.01.97, 27 Jaar
04.01.97, 27 Jaar
Robert Strombachs vs. Patrik Hartmeier - onderlinge wedstrijden
17.09.19 | 1e ronde | Robert Strombachs | Patrik Hartmeier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Pajulahti | I. hard |
28.09.18 | Kwartfinale | Robert Strombachs | Patrik Hartmeier | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Tunisia F33 | Hard |
Robert Strombachs form & Patrik Hartmeier form
Robert Strombachs - laatste wedstrijden
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - scratch | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Patrik Hartmeier - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Reggio - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |