WEDSTRIJD
29.09.20 | 1e ronde | Robert Strombachs | Vasil Kirkov | 6-3, - scratch | M15 Forbach | Carpet |
STATISTIEKEN
Robert Strombachs | Vasil Kirkov | |
1e Service % | 15/23 (65%) | 23/26 (88%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/15 (87%) | 15/23 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 11/26 (42%) | 6/23 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 28/49 (57%) | 21/49 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Robert Strombachs | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robert Strombachs | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robert Strombachs | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vasil Kirkov | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Robert Strombachs vs. Vasil Kirkov - onderlinge wedstrijden
29.09.20 | 1e ronde | Robert Strombachs | Vasil Kirkov | 6-3, Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | M15 Forbach | Carpet |
Robert Strombachs form & Vasil Kirkov form
Robert Strombachs - laatste wedstrijden
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - scratch | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Vasil Kirkov - laatste wedstrijden
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
31.10.21 Finale | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.21 Halve finale | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
01.10.21 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.21 Kwartfinale | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.21 2e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
18.09.21 Halve finale | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |