WEDSTRIJD
14.04.19 | Finale | Roberto Carballes Baena | Mikael Ymer | 2-6, 6-0, 6-2 | Murcia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Roberto Carballes Baena | Mikael Ymer | |
1e Service % | 45/67 (67%) | 55/78 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/45 (69%) | 29/55 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/78 (51%) | 24/67 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/145 (57%) | 62/145 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Roberto Carballes Baena | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Mikael Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Mikael Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mikael Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Carballes Baena vs. Mikael Ymer - onderlinge wedstrijden
14.10.22 | Kwartfinale | Mikael Ymer | Roberto Carballes Baena | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Florence | I. hard |
01.06.21 | 1e ronde | Mikael Ymer | Roberto Carballes Baena | 6-4, 0-6, 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
14.04.19 | Finale | Roberto Carballes Baena | Mikael Ymer | 2-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay |
12.06.18 | 1e ronde | Mikael Ymer | Roberto Carballes Baena | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Lyon Challenger | Clay |
14.08.17 | 1e ronde | Roberto Carballes Baena | Mikael Ymer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Cordenons Challenger | Clay |
12.07.17 | 2e ronde | Mikael Ymer | Roberto Carballes Baena | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Bastad Challenger | Clay |
Roberto Carballes Baena form & Mikael Ymer form
Roberto Carballes Baena - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mikael Ymer - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
07.07.23 3e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-62, 6-75, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
29.06.23 Kwartfinale | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Liam Broady | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Arthur Fils | 5-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-714, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 4-4, - Mikael Ymer - scratch | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. David Goffin | David Goffin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 Kwalif. | vs. Roman Safiullin | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borna Gojo | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Mirza Basic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
29.01.23 Finale | vs. David Goffin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |