WEDSTRIJD
18.06.19 | 2e ronde | Roberto Cid Subervi | Andres Artunedo Martinavarr | 6-2, 6-4 | Fergana Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Roberto Cid Subervi | Andres Artunedo Martinavarr | |
1e Service % | 32/55 (58%) | 25/54 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 19/25 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/54 (44%) | 16/55 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roberto Cid Subervi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Roberto Cid Subervi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Cid Subervi vs. Andres Artunedo Martinavarr - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | 2e ronde | Roberto Cid Subervi | Andres Artunedo Martinavarr | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Fergana Challenger | Hard |
Roberto Cid Subervi form & Andres Artunedo Martinavarr form
Roberto Cid Subervi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Halve finale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Kwartfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail |
Andres Artunedo Martinavarr - laatste wedstrijden
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
30.07.19 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
06.07.19 Halve finale | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.19 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
30.06.19 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.19 Halve finale | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.06.19 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
18.06.19 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
01.05.19 2e ronde | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Leon Challenger - Hard | ||||
23.04.19 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.04.19 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.19 Halve finale | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |