Russia
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Anton Chekhov vs. Roberto Cid Subervi - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Anton Chekhov form & Roberto Cid Subervi form
Anton Chekhov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail |
Roberto Cid Subervi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
28.01.24 Halve finale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail |