WEDSTRIJD
03.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Roberto Cid Subervi | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-1 | Parma Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Roberto Cid Subervi | Federico Arnaboldi | |
1e Service % | 37/60 (62%) | 35/57 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/37 (62%) | 19/35 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/23 (70%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/57 (54%) | 21/60 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 10 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roberto Cid Subervi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Roberto Cid Subervi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Roberto Cid Subervi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Roberto Cid Subervi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Cid Subervi vs. Federico Arnaboldi - onderlinge wedstrijden
03.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Roberto Cid Subervi | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Parma Challenger | Clay |
Roberto Cid Subervi form & Federico Arnaboldi form
Roberto Cid Subervi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
28.01.24 Halve finale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Taym Alazmeh | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |