WEDSTRIJD
20.06.20 | 1e ronde | Roberto Ortega-Olmedo | Adria Soriano Barrera | 6-3, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Adria Soriano Barrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Adria Soriano Barrera | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Adria Soriano Barrera | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Adria Soriano Barrera | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Adria Soriano Barrera | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Adria Soriano Barrera | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Adria Soriano Barrera | |
0-0, 15-0, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Ortega-Olmedo vs. Adria Soriano Barrera - onderlinge wedstrijden
20.06.20 | 1e ronde | Roberto Ortega-Olmedo | Adria Soriano Barrera | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Roberto Ortega-Olmedo form & Adria Soriano Barrera form
Roberto Ortega-Olmedo - laatste wedstrijden
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Almaty 1 - Clay | ||||
07.06.21 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - scratch | wedstrijd detail | |
Salinas 2 - Hard | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | wedstrijd detail |
Adria Soriano Barrera - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jules Marie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Duarte Vale | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 0-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Giles Hussey | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-0, Nikolas Sanchez-Izquierdo - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Ergi Kirkin | 6-78, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 Halve finale | vs. Darwin Blanch | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Bertrand | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Stiles Brockett | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Chris Rodesch | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Alex Knaff | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Naoya Honda | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |