WEDSTRIJD
28.09.17 | 2e ronde | Robin Kern | Tom Schonenberg | 6-2, 6-2 | France F21 | Carpet |
STATISTIEKEN
Robin Kern | Tom Schonenberg | |
1e Service % | 26/38 (68%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/26 (88%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/12 (75%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/47 (49%) | 6/38 (16%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Robin Kern vs. Tom Schonenberg - onderlinge wedstrijden
28.09.17 | 2e ronde | Robin Kern | Tom Schonenberg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | France F21 | Carpet |
28.09.15 | 2e ronde | Tom Schonenberg | Robin Kern | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Germany F14 | Carpet |
04.11.13 | 2e ronde | Robin Kern | Tom Schonenberg | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Turkey F44 | Hard |
Robin Kern form & Tom Schonenberg form
Robin Kern - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
05.02.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.19 1e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Bublik | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Sieber | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Lenz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Italy F25 - Hard | ||||
30.08.18 Kwartfinale | vs. Sami Reinwein | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.18 2e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Portugal F16 - Hard | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F12 - Clay | ||||
16.08.18 2e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Moritz Hoffmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Loughborough Challenger - I. hard | ||||
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
03.05.18 2e ronde | vs. David Guez | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.18 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.18 Kwalif. | vs. Kenneth Raisma | 7-63, 7-68 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kieran Macarty | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F8 - Clay | ||||
23.04.18 1e ronde | vs. Jonathan Gray | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Geens | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F2 - Hard | ||||
02.03.18 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 7-66, 1-6, 1-4, - Robin Kern - scratch | wedstrijd detail | |
Portugal F1 - Hard | ||||
21.02.18 1e ronde | vs. Luis Faria | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Germany F3 - Carpet | ||||
02.02.18 Kwartfinale | vs. Sebastien Boltz | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.18 2e ronde | vs. Valentin Guenther | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.18 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Germany F2 - Carpet | ||||
27.01.18 Halve finale | vs. Sadio Doumbia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.18 Kwartfinale | vs. Dominik Boehler | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Tom Schonenberg - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |