WEDSTRIJD
01.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Roger Rogowski | Marek Semjan | 6-2, - scratch | M15 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
03.07.99, 24 Jaar
03.07.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Roger Rogowski vs. Marek Semjan - onderlinge wedstrijden
01.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Roger Rogowski | Marek Semjan | 6-2, Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | M15 Wroclaw | Clay |
Roger Rogowski form & Marek Semjan form
Roger Rogowski - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Semjan | 6-2, Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
Poland F4 - Clay | ||||
22.05.18 Kwalif. | vs. Yann Wojcik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Frederik Bau Madsen | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Rose | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Ciesla | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Poland F2 - Clay | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Czech | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Poland F1 - Clay | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Kirkov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Piatek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Marek Semjan - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Janos Fekete | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Morris | 7-65, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 1-3, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-3, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Michal Selecky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Martins Podzus | 0-1, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Zdenek Derkas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Lenny Hampel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roger Rogowski | 2-6, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Gabor Borsos | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Martins Rocens | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 Kwalif. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 1-4, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
13.03.19 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |