WEDSTRIJD
25.06.19 | 1e ronde | Roland Stuurman | Gustaf Strom | 6-4, 6-1 | M15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Roland Stuurman | Gustaf Strom | |
1e Service % | 35/58 (60%) | 30/42 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/35 (60%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 6/12 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 23/58 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roland Stuurman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Roland Stuurman | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Roland Stuurman | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roland Stuurman | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roland Stuurman | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Roland Stuurman | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roland Stuurman | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Roland Stuurman | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roland Stuurman | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Holland
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
22.09.01, 22 Jaar
22.09.01, 22 Jaar
Roland Stuurman vs. Gustaf Strom - onderlinge wedstrijden
25.06.19 | 1e ronde | Roland Stuurman | Gustaf Strom | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Alkmaar | Clay |
Roland Stuurman form & Gustaf Strom form
Roland Stuurman - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Gustaf Strom - laatste wedstrijden
M25 Wetzlar - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.02.20 1e ronde | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwalif. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |