WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Romain Bauvy | Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | M25 Martos | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
15.09.90, 33 Jaar
35133 $
15.09.90, 33 Jaar
35133 $
Romain Bauvy vs. Rafael Mazon-Hernandez - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Romain Bauvy | Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Martos | Hard |
19.06.18 | 1e ronde | Romain Bauvy | Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Portugal F9 | Hard |
Romain Bauvy form & Rafael Mazon-Hernandez form
Romain Bauvy - laatste wedstrijden
M25 Roehampton - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-712 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Andre Rodeia | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Estevao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Albert Roglan | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Great Britain - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rikhardt Bierman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Great Britain - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Finn Bass | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Portugal F16 - Hard | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Frederico Gil | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F15 - Hard | ||||
15.08.18 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Spain F22 - Hard | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.18 1e ronde | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Morocco F2 - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Morocco F1 - Clay | ||||
17.07.18 1e ronde | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F11 - Hard | ||||
06.07.18 Kwartfinale | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.18 2e ronde | vs. Daniel Batista | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.18 1e ronde | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Rafael Mazon-Hernandez - laatste wedstrijden
M25 Tavira - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Lagarrigue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 3-6, 7-64, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Guimaraes 2 | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Barroetavena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Darius Florin Pop | 4-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-4, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Wright | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Branger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-4, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Julia Calac | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Pobes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-5, - Rafael Mazon-Hernandez - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Lautaro Pane | 4-6, 0-4, - Rafael Mazon-Hernandez - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |