WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Roman Andres Burruchaga | Igor Solomatin | 6-2, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
16.12.98, 25 Jaar
16.12.98, 25 Jaar
Roman Andres Burruchaga vs. Igor Solomatin - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Roman Andres Burruchaga | Igor Solomatin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Roman Andres Burruchaga form & Igor Solomatin form
Roman Andres Burruchaga - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Joao Fonseca | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-610, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marco Cecchinato | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Thiago Agustin Tirante | - | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Liam Broady | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris De Loore | 6-75, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Joao Fonseca | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Igor Solomatin - laatste wedstrijden
M15 Pescara - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 L'Aquila - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |