WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde | Roman Andres Burruchaga | Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 4-6, 6-2 | Wimbledon (juniors) | Grass |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roman Andres Burruchaga | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Roman Andres Burruchaga | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roman Andres Burruchaga | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Roman Andres Burruchaga | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Roman Andres Burruchaga | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roman Andres Burruchaga | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roman Andres Burruchaga vs. Pablo Llamas Ruiz - onderlinge wedstrijden
03.06.23 | Halve finale | Pablo Llamas Ruiz | Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Vicenza Challenger | Clay |
08.07.19 | 1e ronde | Roman Andres Burruchaga | Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass |
Roman Andres Burruchaga form & Pablo Llamas Ruiz form
Roman Andres Burruchaga - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Joao Fonseca | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-610, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marco Cecchinato | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Thiago Agustin Tirante | - | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Liam Broady | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris De Loore | 6-75, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Joao Fonseca | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |