INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Filippo Speziali vs. Ronald Slobodchikov - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Ronald Slobodchikov | Filippo Speziali | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Filippo Speziali form & Ronald Slobodchikov form
Filippo Speziali - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Federico Bondioli | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Penasa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Giacomo Revelli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 0-1, - Filippo Speziali - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Davide Galoppini | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Alex Barrena | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Cristian Campese | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Manuel Mazza | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Marco Miceli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
17.06.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Filiberto Fumagalli | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ronald Slobodchikov - laatste wedstrijden
Porto Challenger - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | - Ronald Slobodchikov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.21 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - scratch | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
19.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.09.20 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - scratch | wedstrijd detail |