WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Ronald Slobodchikov | Paul Woerner | 6-4, 1-6, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ronald Slobodchikov | Paul Woerner | |
1e Service % | 68/105 (65%) | 54/77 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/68 (53%) | 31/54 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/37 (43%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/77 (48%) | 53/105 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/182 (49%) | 93/182 (51%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Paul Woerner | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ronald Slobodchikov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ronald Slobodchikov | 0-3 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Ronald Slobodchikov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ronald Slobodchikov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ronald Slobodchikov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ronald Slobodchikov vs. Paul Woerner - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Ronald Slobodchikov | Paul Woerner | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Ronald Slobodchikov form & Paul Woerner form
Ronald Slobodchikov - laatste wedstrijden
Porto Challenger - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | - | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.21 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - scratch | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
19.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.09.20 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - scratch | wedstrijd detail |
Paul Woerner - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |