WEDSTRIJD
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Ryan Nijboer | Gaston Erhardt | 6-1, 6-1 | M25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
18.09.98, 25 Jaar
18.09.98, 25 Jaar
Ryan Nijboer vs. Gaston Erhardt - onderlinge wedstrijden
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Ryan Nijboer | Gaston Erhardt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Jablonec | Clay |
Ryan Nijboer form & Gaston Erhardt form
Ryan Nijboer - laatste wedstrijden
M25 Hammamet - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dali Blanch | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 4-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 6-73, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Jerome Kym | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nathan Trouve | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Luis Llorens Saracho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-0, Raffael Schaer - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Gaston Erhardt - laatste wedstrijden
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |