WEDSTRIJD
25.10.19 | Kwartfinale | Ryan Peniston | Jacob Fearnley | 6-2, 6-2 | M25 Fort | Hard |
STATISTIEKEN
Ryan Peniston | Jacob Fearnley | |
1e Service % | 36/51 (71%) | 29/49 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/49 (59%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jacob Fearnley | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryan Peniston | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Jacob Fearnley | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Ryan Peniston | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-1 | Jacob Fearnley | |
0-0, 15-0 | ||
Ryan Peniston | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Jacob Fearnley | |
Ryan Peniston | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jacob Fearnley | |
0-0 | ||
Ryan Peniston | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Jacob Fearnley | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ryan Peniston | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jacob Fearnley | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-A | ||
Ryan Peniston | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Jacob Fearnley | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ryan Peniston | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ryan Peniston vs. Jacob Fearnley - onderlinge wedstrijden
25.10.19 | Kwartfinale | Ryan Peniston | Jacob Fearnley | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Fort | Hard |
Ryan Peniston form & Jacob Fearnley form
Ryan Peniston - laatste wedstrijden
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 4-2, - Ryan Peniston - scratch | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 6-1, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. James Duckworth | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Dan Martin | 6-2, Dan Martin - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Andres Martin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Christian Harrison | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Denis Kudla | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Vasek Pospisil | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-1, Bernard Tomic - scratch | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Arthur Cazaux | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Darian King | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Jacob Fearnley - laatste wedstrijden
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anton Matusevich | - Jacob Fearnley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Yanki Erel | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Kylian Collignon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Learner Tien | 0-2, - Jacob Fearnley - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Shunsuke Mitsui | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Evan Sharygin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Johannus Monday | 2-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Robinson Le Meur | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Maroscher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 0-1, - Jacob Fearnley - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
21.10.23 Finale | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. David Stevenson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Joel Affolter | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |