WEDSTRIJD
19.02.19 | 1e ronde | Ryan Shane | Anton Matusevich | 6-3, 6-3 | M25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Ryan Shane | Anton Matusevich | |
1e Service % | 31/54 (57%) | 32/59 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/31 (81%) | 19/32 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/59 (47%) | 17/54 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 9 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ryan Shane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ryan Shane | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ryan Shane | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-0 | ||
Ryan Shane | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Ryan Shane | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Anton Matusevich | |
0-0, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ryan Shane | 0-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Ryan Shane | 1-0 | |
0-0 | ||
Ryan Shane | 2-0 | |
0-0, 40-0 | ||
2-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ryan Shane | 4-1 | |
0-0, 0-30, 40-15 | ||
Ryan Shane | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ryan Shane | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ryan Shane vs. Anton Matusevich - onderlinge wedstrijden
19.02.19 | 1e ronde | Ryan Shane | Anton Matusevich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Glasgow | I. hard |
Ryan Shane form & Anton Matusevich form
Ryan Shane - laatste wedstrijden
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. William Grant | 3-6, - Ryan Shane - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Leanid Boika | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 South - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Johannus Monday | - | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Felix Corwin | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Justin Roberts | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Taha Baadi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 East - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Fnu Nidunjianzan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Nino Ehrenschneider | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
30.10.21 Halve finale | vs. Johannes Ingildsen | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Christian Lakoseljac | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 1-4, - Ryan Shane - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Roy Smith | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | Shunsuke Mitsui - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Lucas Horve | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Petrov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Edwardsville - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Toby D. Boyer | 6-2, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
01.07.21 1e ronde | vs. Axel Nefve | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Joshua Ortlip | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail |
Anton Matusevich - laatste wedstrijden
M25 Reus - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Remy Bertola | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Julio Cesar Porras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - scratch | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |