WEDSTRIJD
13.07.18 | Halve finale | Ryota Tanuma | Cheong-Eui Kim | 7-62, 2-6, 6-3 | Malaysia F2 | Hard |
STATISTIEKEN
Ryota Tanuma | Cheong-Eui Kim | |
1e Service % | 60/107 (56%) | 66/93 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/60 (70%) | 40/66 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/47 (40%) | 17/27 (63%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/93 (39%) | 46/107 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/200 (49%) | 103/200 (52%) |
Dubbele fouten | 6 | 0 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Ryota Tanuma | 6-6 | |
0-0, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-3 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-4 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-40 | ||
0-1 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Ryota Tanuma | 2-3 | |
3-3 | Cheong-Eui Kim | |
4-3 | Cheong-Eui Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ryota Tanuma vs. Cheong-Eui Kim - onderlinge wedstrijden
21.06.19 | Kwartfinale | Ryota Tanuma | Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Gimcheon | Hard |
13.07.18 | Halve finale | Ryota Tanuma | Cheong-Eui Kim | 7-62, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Malaysia F2 | Hard |
Ryota Tanuma form & Cheong-Eui Kim form
Ryota Tanuma - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 Kwalif. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Cheong-Eui Kim - laatste wedstrijden
Busan Challenger - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Steve Johnson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Galloway | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
04.09.22 Finale | vs. Uisung Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. Duckhee Lee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Yuta Kawahashi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Hyeondeok Yoon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.22 Halve finale | vs. Jae Hwan Kim | 6-74, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Adil Kalyanpur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Woobin Shin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Thomas Pavlekovich Smith | 4-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
11.06.22 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Mao Takada | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Taki Adachi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
04.06.22 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.06.22 Kwartfinale | vs. Kaito Uesugi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.22 2e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Maxime Chazal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 5-7, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail |